Opublikowano

Pakowanie prezentów. Nie tylko na Święta

pakowanie prezentów świątecznych

Jak usprawnić pakowanie prezentów?

Pakowanie prezentów czasami potrafi spędzać sen z powiek. Szczególnie, gdy prezentów do zapakowania jest sporo, na przykład przed Gwiazdką. Jeśli chcesz zapakować prezenty estetycznie i do tego bezpiecznie, dowiedz się jak to zrobić szybko i bezproblemowo.

Pakowanie prezentów dla dzieci

Ciekawe, kto z nas przykładał wagę do estetyki opakowania bardziej, niż do zawartości? Prawdopodobnie zdania na ten temat są podzielone. Eststyczne opakowanie prezentów dla dzieci naszym zdaniem jest ważne. Starannie zapakowany prezent kształtuje wrażenia młodego człowieka. Dlatego warto poświęcić chwilę i przyłożyć się do zapakowania prezentu dla dziecka, nawet jeśli opakowanie za chwilę będzie w strzępach. Kolorowy papier będzie pewnie lepszy, niż szare pudełko.

Jak dobrze zapakować prezent gwiazdkowy?

Znasz to? Środek nocy, jutro Wigilia, a ty w lekkiej panice pakujesz prezenty, starając się robić to cicho, żeby tylko dzieci się nie obudziły… Pakowanie prezentów świątecznych to wyzwanie. Jeśli rodzinna tradycja głosi, że musisz obdarować wszystkich, to zadanie jest trudne. Jak sobie ułatwić życie? Najlepiej wykorzystać eleganckie pudełka prezentowe i wypełniacze.

Wybierz właściwy rozmiar pudełka na prezent.

Na szczęście masz do wyboru różne rozmiary pudełek na prezenty. Sprawdź najpierw, jakie wymiary ma prezent do zapakowania. Jeśli chcesz lepiej zabezpieczyć zawartość pudełka, dodaj kilka centymetrów na wypełniacz.

Sprawdź dostępne rozmiary pudełek prezentowych

Zastosuj dekoracyjny wypełniacz do prezentu

Nie ma nic gorszego, jeśli obdarowana osoba otrzyma uszkodzony prezent. Dlatego zadbaj o odpowiedni wypełniacz. Do pakowania prezentów polecamy wypełniacze papierowe. To materiał estetyczny i przyjazny środowisku.

Wypełniacz pełni nie tylko rolę dodatkowego zabezpieczenia prezentu. To także atrakcyjna, ekologiczna dekoracja.

Możesz wybierać spośród różnych kolorów wypełniaczy papierowych.

Jeśli szukasz bardziej wyrafinowanego wypełniacza, rozwiązaniem może być bibuła do pakowania Silk Paper. To w 100% biodegradowalny produkt, dostępny w kilku kolorach.

Pudełka prezentowe na wino

Wino może być dobrym pomysłem na prezent, nie tylko na Święta. Każda butelka zyskuje na prestiżu, jeśli jest zapakowana w specjalnie zaprojektowane pudełko na wino. Dobrze, jeśli jest to pudełko na wino z okienkiem, wtedy można wyeksponować etykietę wina.

Pamiętaj, że kartonowe, prezentowe pudełko na wino nie nadaje się do wysyłki wina kurierem. Jeśli chcesz wysłać wino kurierem, najlepsze będą specjalne drewniane skrzyneczki.

Pakowanie prezentów do pudełek ozdobnych

Jeśli chcesz dodać splendoru prezentom, polecamy pudełko prezentowe ozdobne. Nie zapomnij o wypełniaczu z bibuły!

pudełko prezentowe ozdobne
Tekturowe pudełko prezentowe ozdobne, odkryta fala, z wyciętym wzorem śnieżynki

Pakowanie prezentów w sklepie

To nowa usługa, popularna szczególnie w okresie przedświątecznym. Jeśli naprawdę nie chcesz lub nie możesz samodzielnie zapakować prezentu możesz skorzystać z usług takiego punktu. Oby tylko nie skończyło się tak: