Koperty kurierskie (foliopaki)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Koperty kurierskie, znane także pod nazwą foliopaki, to nieprzezroczyste opakowania foliowe przesyłek kurierskich.  Są łatwe w użyciu i dobrze zastępują pudełka kartonowe, jeśli masz do wysłania na przykład odzież lub produkty odporne na uderzenie.

Koperty kurierskie mają taśmę samoprzylepną i zakleja się je w sposób trwały. Praktycznie nie ma możliwości otwarcia raz zamkniętej koperty kurierskiej bez pozostawienia widocznych śladów takiej operacji. Dlatego firmy chętnie stosują takie koperty, chcąc dodatkowo zabezpieczyć przesyłkę.

Do koperty kurierskiej spakujesz niewielkie pudełko, na przykład telefon komórkowy i w ten sposób zawartość przesyłki nie będzie widoczna. Solidne zamknięcie koperty uniemożliwia otwarcie jej bez uszkodzenia. Dlatego adresat paczki łatwo może sprawdzić, czy opakowanie jest nienaruszone.

Do foliopaka spakujesz też dokumenty lub książki. Pamiętaj jednak, że takie opakowanie nie zabezpieczy zawartości przed pognieceniem.

Sprzedajemy koperty  w paczkach po 100 szt.  Ciekawą opcją są foliopaki z uchwytem

Koperty kurierskie dostępne w sklepie Apakowanie.pl są wykonane z wytrzymałej folii, pochodzącej w 100% z recyklingu. Podlegają także dalszemu przetwarzaniu, dlatego wyrzuć zużytego foliopaka do żółtego pojemnika na odpady.

Jeśli jednak wolisz koperty papierowe, sprawdź nasze bestsellery w kategorii koperty dla e-commerce