Opublikowano

Jakie koperty wykorzystasz w e-commerce?

koperty w e-commerce

Wykorzystujesz koperty w e-commerce? Jeśli tak, to koniecznie czytaj dalej, poznaj najlepiej sprzedające się produkty w kategorii, sprawdź ceny naszych bestsellerów a dowiesz się, jak obniżyć koszty pakowania w sklepie internetowym.

Lepiej dopasowane opakowanie to mniejsze koszty i tańsza wysyłka. W sklepie Apakowanie.pl mamy dobrą selekcję najbardziej poszukiwanych kopert do pakowania przesyłek kurierskich. Zaczynamy od najpopularniejszych.

Koperty bąbelkowe jako opakowania dla e-commerce

Bardzo popularne, o szerokim zastosowaniu. I przede wszystkim tanie. Koperty bąbelkowe są dobrym wyborem, jeśli wysyłasz:

  • książki
  • płyty CD
  • niewielkie przedmioty – raczej płaskie, nie więcej, niż 5 cm grubości.
  • ubrania

Dzięki zastosowaniu folii pęcherzykowej zawartość koperty jest w miarę dobrze chroniona przed uderzeniem, zgnieceniem i wilgocią. Pamiętaj o tym, że standardowa koperta bąbelkowa nie jest wodoodporna.

Koperty pęcherzykowe są wyposażone w pasek samoprzylepny, dzięki któremu szybko i łatwo zakleisz kopertę.

Zwykła koperta pęcherzykowa nie jest zbyt wytrzymała, to w końcu papier plus folia bąbelkowa. Dlatego nie używaj ich do wysyłki ciężkich przedmiotów.

Nasz bestseller w tej kategorii: koperty bąbelkowe D14 – rozmiar wewnętrzny 170x245mm

koperty bąbelkowe
Białe koperty bąbelkowe

Koperty papierowe RBD – czyli zmiennokształtne opakowania wysyłkowe.

Może z tą zmiennokształtnością to lekka przesada. Opakowanie zachowuje prostopadłościenny kształt. Rozszerzane boki i dno koperty pozwalają na dość uniwersalne zastosowania. Najlepsze do wysyłki dokumentów, teczek firmowych, katalogów itp. Wykonane są z papieru o gramaturze 120 g/cm2 i podwyższonej wytrzymałości. Standardem jest pasek samoprzylepny do szybkiego i dokładnego zamknięcia koperty.

Najpopularniejszy produkt w tej kategorii: koperta papierowa C4 – opakowanie 100 szt

koperty w e-commerce
Koperta papierowa typu RBD

Kartonowe koperty kurierskie ColomPac®

Jeśli koperty papierowe są dla Twojego e-commerce za słabe, wybierz oryginalne koperty kartonowe ColomPac®. To znana marka opakowań tekturowych firmy Dinkhauser Kartonagen GmbH Charakteryzują się zwiększoną sztywnością i wytrzymałością mechaniczną. Wykonane z jakościowego kartonu. Spełniają amerykańskie normy bezpieczeństwa. Są neutralne dla klimatu, mają certyfikat FSC -Forest Stewardship Council.

Idealnie nadają się do wysyłki ważnych dokumentów, a specjalny sposób zamykania i otwierania daje gwarancję, że opakowanie nie było otwierane w transporcie.

Najlepiej sprzedający się produkt w kategorii: ColomPac 25×36 CP10.06

Zobacz, jak łatwo skorzystasz z kopert kartonowych ColomPac®

Foliopaki w sklepie internetowym

To bardzo popularne opakowania e-commerce, dające pełne zabezpieczenie przed wilgocią i gwarantujące solidne zamknięcie przesyłki.

Niestety, koperta kurierska dość słabo chroni paczkę przed uszkodzeniami, dlatego zwiększ ochronę zawartości przez wykorzystanie pudełek kartonowych, których znajdziesz wiele w sklepie internetowym Apakowanie.pl

Zapraszamy na zakupy!