Przylgi kurierskie (kangurki)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Przylgi kurierskie – lub inaczej – kangurki kurierskie to samoprzylepne, przezroczyste koperty na list przewozowy. Jeśli prowadzisz sklep internetowy i wysyłasz paczki kurierem, musisz mieć pod ręką zapas kangurków.
Nasze kangurki kurierskie wykonane są z wytrzymałej folii, z warstwą samoprzylepną do łatwej aplikacji na pudełka kartonowe. Oferujemy ekonomiczne opakowania kangurków kurierskich w wymiarze DL i C5

Samoprzylepne przylgi kurierskie – koperty foliowe na dokumenty przewozowe

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i często wysyłasz paczki do klientów, to wiesz, że nie powinno zabraknąć Ci przylg.
Te foliowe koperty służą do umieszczania w nich na przykład listu przewozowego. Zastosowanie zewnętrznej przylgi kurierskiej zabezpiecza dokumenty przed uszkodzeniem. Przylgi foliowe umożliwiają łatwe zeskanowanie kodu paskowego i stanowią dobre zabezpieczenie przed wilgocią. Jest to ważne, ponieważ gdy nie można odczytać kodu paskowego na liście, doręczenie przesyłki do adresata może być niemożliwe. Dlatego chroń dokumenty transportowe, stosując specjalne, kurierskie przylgi, które szybko i łatwo przykleisz na kartonie wysyłkowym. Do foliowej kieszeni możesz dołączyć fakturę, instrukcje obsługi i inne informacje, przydatne dla odbiorcy.

Dlaczego warto kupić nasze kangurki kurierskie?

Przylgi dostępne na Apakowanie.pl pakowane są po 500 sztuk. Dzięki temu możemy zaoferować bardzo dobrą cenę jednostkową. Oszczędzasz także na koszcie transportu.

W stałej ofercie mamy dwa najpopularniejsze rozmiary kangurków:

  • DL – 235x132mm – przeznaczone do naklejania na mniejsze kartony
  • C5 – 235x175mm – do umieszczania na większych pudełkach wysyłkowych

Zamawiaj materiały pakowe w najlepszych cenach. W ofercie mamy szeroki wybór pudełek kartonowych w szerokim wyborze kształtów i rozmiarów, folię bąbelkową, wypełniacze i inne akcesoria do pakowania, niezbędne do wysyłania zamówień do klientów.

Wybieraj kangurki dobrej jakości – sprawdź, dlaczego to ważne!