Opublikowano

Przylgi kurierskie – jakość ma znaczenie!

przylgi kurierskie kangurek

Przylgi kurierskie – może myślisz, że to błahostka – a naprawdę to ważny element opakowania. Dobrej jakości przylgi, zwane potocznie kangurkami, są gwarancją bezpieczeństwa listu przewozowego, a więc w efekcie odpowiadają za dostarczenie paczki do adresata.

Kupujesz przylgi kurierskie? Postaw na jakość!

Proces wysyłki w sklepie internetowym jest na pozór prosty – potwierdzone zamówienie ląduje w kartonie wysyłkowym.  Wydrukowany list przewozowy ląduje w przyldze kurierskiej, którą nakleja się na opakowanie wysyłkowe. 

Co dzieje się, jeśli kangurki są niewłaściwej jakości? List przewozowy może wypaść, zgubić lub ulec zalaniu i w konsekwencji będzie nieczytelny. W rezultacie przesyłka może nie dotrzeć do odbiorcy, ponieważ kurier nie będzie miał informacji o tym, dokąd ma ją dostarczyć.

Jeśli kangurki wykonano z materiału o niskiej przejrzystości, może to utrudnić skanowanie kodów kreskowych lub odczytanie innych informacji na liście przewozowym. W rezultacie może to opóźnić lub uniemożliwić proces dostarczania paczki.

Zwiększone ryzyko oszustw i kradzieży

Jeśli zamknięcie kangurka nie jest wystarczająco solidne, może to umożliwić niepowołanym osobom dostęp do listu przewozowego. To z kolei może prowadzić do prób oszustwa czy nawet kradzieży przesyłki.

Stosowanie kiepskiej jakości przylg kurierskich może negatywnie wpłynąć na wizerunek firmy w oczach klientów. Opóźnienia, uszkodzone lub zagubione przesyłki z powodu niewłaściwej jakości kangurków, to prosta droga do porażki w e-commerce

Jak wybierać przylgi kurierskie, by ustrzec się problemów?

Jeśli stosujesz dobrej jakości przylgi kurierskie, to ustrzeżesz się problemów.  Oto kilka wskazówek, jak wybierać porządne przylgi kurierskie.

  • Wybierz przylgi wykonane z mocnego, trwałego i elastycznego materiału. Powinny być one odporne na rozerwania, przetarcia oraz działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz czy śnieg.
  • Kangurki powinny posiadać silną i trwałą warstwę klejącą, która zapewnia pewne przyleganie do różnych powierzchni, takich jak karton, folia czy plastik.
  • Materiał, z którego są wykonane przylgi, powinien być w pełni przezroczysty i wolny od zniekształceń, aby umożliwić łatwe odczytanie i skanowanie informacji zawartych na liście przewozowym.
  • Upewnij się, że wybierasz przylgi odpowiedniego rozmiaru do swoich listów przewozowych. Nie powinny być one ani za duże, ani za małe. W hurtowni Apakowanie masz do wyboru dwa rozmiary kangurków
  • Dobrej jakości kangurki powinny zachować swoje właściwości zarówno w bardzo niskich, jak i wysokich temperaturach.

Przylgi kurieskie należą do bestsellerów w ofercie Apakowanie.pl Zaopatrują się u nas duże i  te mniejsze sklepy internetowe. Mimo dużego zapotrzebowania staramy się, kangurki były zawsze dostępne w magazynie. Dobre opinie naszych klientów świadczą o wysokiej jakości produktu.

Choć cena jest ważnym czynnikiem, nie warto oszczędzać na przylgach kurierskich, kosztem ich jakości. Niskiej jakości kangurki mogą okazać się bardziej kosztowne w dłuższej perspektywie z powodu problemów, jakie mogą powodować.

Wybierając przylgi kurierskie zwróć uwagę na ich jakość, aby zapewnić bezpieczeństwo i sprawną i skuteczną dostawę przesyłek.

Kliknij tutaj i zamów kangurki na Apakowanie.pl!