Torby papierowe

Gdzie kupić ekologiczne torby papierowe?

Najlepiej tam, gdzie jest duży wybór i dobre ceny, czyli na Apakowanie.pl Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Wybierz torby w najpopularniejszych rozmiarach i w kilku kolorach. W magazynie mamy prawie 40 rodzajów toreb, pakowanych po 10 lub po 100 sztuk. Wysyłki z magazynu centralnego organizujemy w każdy dzień roboczy, także Twoje zamówienie może być wysłane kurierem nawet tego samego dnia – zależnie od czasu potwierdzenia zamówienia.

Zaopatrujemy w opakowania sklepy internetowe, firmy cateringowe, dostawców gadżetów reklamowych i wiele innych przedsiębiorców. Prowadzimy także sprzedaż dla indywidualnych konsumentów, jednak z zastrzeżeniem minimalnej wielkości zamówienia. Szczegóły znajdziesz w opisie każdego produktu.

Jaki jest VAT na torby?

Początek roku 2022 i zmiany podatkowe związane z wprowadzeniem Nowego Ładu i Tarczy Antyinflacyjnej dają się we znaki konsumentom i przedsiębiorstwom. Jeśli chodzi o stawkę podatku VAT na torby, to wynosi ona 23% i nie uległa zmianie.

Torby eko do nadruku

Jeśli szukasz toreb, które nadają się do nadruku, to dobrze trafiłeś. Nasze torby wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałego papieru pakowego Kraft, o gramaturze 90 g/m2. Do wyboru masz torby w kolorze szarym lub białym. Do nadruku polecamy torby w kolorze białym, wykonane z papieru o gramaturze 100 g/m2.

Oferujemy także torby papierowe z indywidualnym nadrukiem, na przykład z logo firmy. Możemy dla Ciebie wykonać nadruk w 6 kolorach. Minimalne zamówienie toreb z nadrukiem według Twojego projektu: 6 000 sztuk jednego rodzaju toreb.

Czy torby papierowe z nadrukiem nadają się do recyklingu?

Tak, papier to jeden z najlepiej nadających się do recyklingu materiałów pakowych. Takie opakowania nadają się też do wielokrotnego użytku.

Torby cateringowe

Sprawdź naszą ofertę na specjalnie zaprojektowane torby cateringowe. W ofercie torby zaprojektowane specjalnie do dostaw:

  • diety pudełkowej
  • dostaw pizzy – specjalne torby, o poszerzonym dnie

Zamówienia i sprzedaż

Internetowa hurtownia materiałów pakowych Apakowanie.pl prowadzona jest przez przedsiębiorstwo Comparme Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie. Jeśli chcesz kontynuować zakupy, zapoznaj się i zaakceptuj postanowienia Regulaminu.