Tuby kartonowe

Wyświetlanie 1–12 z 40 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 40 wyników

Tuby kartonowe

W ofercie naszej hurtowni materiałów pakowych i akcesoriów do pakowania znajdziesz klasyczne tuby, wykonane ze sztywnego kartonu do przechowywania i wysyłki wydruków i rysunków w dużych formatach. Tuba kartonowa służy nie tylko do pakowania dużych formatów dokumentów. Do tekturowej tuby zapakujesz także plakaty, obrazy lub mapy. Tuby kartonowe są dobrym wyborem, jeśli wysyłasz delikatne przedmioty o podłużnym kształcie.

Tuba do wysyłki

Dzięki zastosowaniu wysokiej tektury o podwyższonej sztywności, gwarantuje bezpieczeństwo transportu. Tuby kartonowe doskonale nadają się do wysyłki kurierem . Tuby zamykane są z obu końców plastikowymi zatyczkami wielokrotnego użycia, które umożliwiają łatwy dostęp do zawartości. Gdy wysyłasz tubę kartonową kurierem, nie zapomnij zakleić taśmą samoprzylepną plastikowych zatyczek, aby uniemożliwić ich wypadnięcie w czasie transportu. Opakowania tubowe dostępne są w siedmiu długościach.

Zamiennik dla tuby do wysyłki

Gdy planujesz wysyłkę kurierem sprawdź, czy firma kurierska nie nalicza dodatkowych opłat za wysyłkę tuby. Jeśli tak będzie, sprawdź  rozwiązanie alternatywne. Wybierz wysokie na 72 cm kartonowe pudełka klapowe, sprzedawane w zestawie 20 sztuk. W każdym zestawie, wraz z tubą kartonową znajdziesz komplet 2 sztuk plastikowych zatyczek do tuby kartonowej.

Jeśli masz już tuby a brakuje ci zatyczek –  kupisz w naszym sklepie.