Tektura falista

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Tektura falista dwuwarstwowa

Tektura falista jest, obok folii bąbelkowej, jednym z najczęściej stosowanych materiałów ochronnych, służących do zabezpieczenia przedmiotów w transporcie.
W naszym sklepie oferujemy tekturę dwuwarstwową, sprzedawaną w rolkach 100 metrów bieżących, w kilku szerokościach.
Tektura wykonana jest z papieru o gramaturze 180g., w kolorze szarym, fala C.

Arkusze tektury można wykorzystywać na przykład jako przekładki do części mebli i innych w miarę płaskich elementów. Jest też doskonałym wypełniaczem zapobiegającym uszkodzeniu towaru w transporcie.

Tektura falista stosowana jest także do prac w budownictwie. Szerokie zastosowanie tektury podkreśla wykorzystywanie jej do zabezpieczenia akustycznego i termicznego podłóg i parkietów.

Tektura jest produktem w 100% podlegającym recyklingowi, dlatego jeśli kwestie ochrony środowiska są ważne dla ciebie, może to być materiał do pakowania pierwszego wyboru.

Bestseller: tektura falista 120 cm – 100 metrów bieżących

Jeśli szukasz tektury w arkuszach sprawdź:

Opakowania i materiały pakowe do zabezpieczania przesyłek

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów pakowych, dzięki którym towar z twojego sklepu dotrze bezpiecznie do klienta. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Zamówienia realizujemy natychmiast, z magazynu centralnego pod Warszawą. Transport zamówienia do klienta organizujemy kurierem.