Pudełka fasonowe

Wyświetlanie 1–12 z 69 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 69 wyników

Męczy cię składanie tradycyjnych kartonów i klejenie taśmą? Sprawdź pudełka fasonowe. To opakowania kartonowe, które są mocne, trwałe i estetyczne. Do ich produkcji używa się specjalnego wykrojnika. W odróżnieniu do kartonów klapowych, złożenie pudełka nie wymaga użycia taśmy klejącej. Oferujemy pudełka kartonowe wykonane z wielowarstwowej tektury o gramaturze 400g.

Jak składać pudełka fasonowe?

Opakowania zakupione w naszym sklepie dotrą do ciebie niezłożone. Zalecamy przechowywać je “na płasko” i składać opakowania według bieżących potrzeb.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że złożenie pudełka jest trudne. Nic bardziej mylnego! Dzięki dobrze zaznaczonym krawędziom zgięcia złożysz takie opakowanie szybko i sprawnie. Pamiętaj, żeby trzymać się kilku prostych reguł:

  • nie zginaj krawędzi zbyt mocno
  • jeśli są dwie linie zgięcia, zegnij je obie
  • zacznij od boków pudełka
  • zakończ składając pokrywę

Do czego wykorzystać karton fasonowy?

Opakowania fasonowe idealnie sprawdzają się w sprzedaży wysyłkowej. Taki rodzaj opakowania zapewnia dobrą ochronę zawartości przed uszkodzeniem mechanicznym. Dodatkowo możesz użyć wypełniaczy papierowych lub folii bąbelkowej.

W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne opakowania fasonowe dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, na przykład pudełka na książki, tortowe lub do pizzy.