Stretch czarny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zastosowanie czarnej folii stretch – dobry sposób na zamaskowanie zawartości przesyłki

Stretch czarny nadaje się doskonale do zabezpieczenia przesyłki w transporcie. Takie zabezpieczenie nie tylko chroni paczkę przed zabrudzeniem i wilgocią, ale też dobrze maskuje zawartość przesyłki.

Stretch w kolorze czarnym, który jest do nabycia na Apakowanie.pl, ma grubość 23 mikrony. Sprzedajemy rolki o szerokości 50 cm, o wadze 1,5 kg, 2 kg i 2,5 kg. Dodatkowo dostępne są rolki “mini” o szerokości 10 cm.

Stretch jest rozciągliwy do 150%, dlatego doskonale się sprawdzi so zabezpieczenia wielo-paczkowego ładunku paletowego. Szczelne owinięcie palety stretchem zapobiega przemieszczaniu się paczek na palecie. Jeśli wysyłasz towar na palecie, to dobrze jest użyć także specjalną taśmę PP i urządzenie do jej napinania.

Taśmę PP i napinacz kupisz w naszym sklepie:

Jak pakować folią stretch?

Do zabezpieczana przesyłek najlepiej jest wykorzystywać specjalne dyspensery. Wystarczy nałożyć rolkę z folią na oś dyspensera i systematycznie rozwijać ją w miarę pakowania.

Folia stretch w kolorze czy transparentna?

Jeśli nie odpowiada ci stretch czarny, możesz kupić folię w kolorze niebieskim, białym lub przezroczystą. Przezroczysty materiał dobrze zastosować na przykład do zabezpieczenia w transporcie sprzętu AGD/RTV. Pozwala to adresatowi upewnić się, że dostawa jest zgodna z jego zamówieniem.

Tutaj znajdziesz inne kolory i rodzaje folii do pakowania