Opublikowano

Czy taśma papierowa jest bezpieczna?

taśma papierowa

Pewnie zastanawiasz się, czy taśma papierowa do pakowania wystarczająco zabezpieczy przesyłkę? W końcu taśma foliowa jest mocniejsza. Otóż okazuje się, że nie ma wielkiej różnicy między skutecznością oklejenia paczki taśmą papierową czy foliową. Czytaj dalej, a poznasz zalety taśmy papierowej.

Do czego służy samoprzylepna taśma papierowa?

Taśmę pakową wykonaną ze specjalnego papieru KRAFT stosuj zamiennie z popularną taśmą foliową. Ta sama szerokość 48 mm, podwyższona wytrzymałość na zrywanie i rozciąganie powodują, że bez problemu zabezpieczysz każdą paczkę. Taka taśma też jest samoprzylepna i łatwo nie odkleja się. Taśmą zabezpieczysz popularne pudełka klapowe lub funkcjonalne pudełka fasonowe. Pamiętaj, że każdą taśmę można zerwać lub uszkodzić. W praktyce nie ma taśmy pakowej, która chroni bezwzględnie zawartość przesyłki. Jeśli chcesz bezpiecznie wysyłać paczki, wybieraj najlepszych kurierów i nie oszczędzaj na ubezpieczeniu.

Taśma papierowa KRAFT – w trosce o środowisko naturalne

Wyprodukowana ze wzmocnionego papieru taśma to produkt ekologiczny, przyjazny środowisku i nadający się w 100% do recyklingu. Jeśli Ty i Twoja firma stawiacie na ochronę środowiska i jest to szczera deklaracja, a nie greenwashing, to wypada używać papierowej taśmy do zaklejania kartonów.  W hurtowni Apakowanie zakupisz też papierowe wypełniacze. Oferujemy ozdobne wypełniacze w paczkach 1kg lub 0,2 kg, w różnych kolorach:

  • białym
  • brązowym
  • fioletowym
  • różowym

Sprawdź dostępne w sklepie wypełniacze papierowe.

taśma papierowa
Taśma papierowa 48 mm

Co zakleisz papierową taśmą pakową?

Wysokiej jakości klej kauczukowy, nakładany na gorąco, bez problemu przykleja się do każdej powierzchni. Nieważne, czy naklejasz taką taśmę na papier czy folię, skuteczność jest gwarantowana. Papierowa taśma sprawdzi się wszędzie tam, gdzie do tej pory stosowałeś taśmę foliową. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje przesyłki są bezpiecznie i dobrze zapakowane, używaj opakowania wysokiej jakości. Poznaj naszą ofertę pudełek kartonowych.

Co ciekawe, taśma pakowa papierowa jest wykorzystywana w systemach suchej zabudowy! Taka taśma, ze względu na swoje korzystne właściwości, idealnie się sprawdza do maskowania łączenia płyt rigips. Trwale przykleja się do płyt gipsowo kartonowych. Dobrze zabezpiecza narożniki.

Taśma klejąca Kraft to wytrzymałość i bezpieczeństwo

Czy wiesz, że papier Kraft w połączeniu z nakładanym na gorąco klejem kauczukowym o wysokiej przyczepności jest wodoodporny? A jednak! Taśma do pakowania, wykonana z papieru, odporna jest na wysoką i niską temperaturę czym wręcz przewyższa tradycyjną taśmę foliową. Nie odkleja się i wytrzymuje naprężenia w trakcie transportu. Próba nieuprawnionego usunięcia taśmy pozostawia nieodwracalne ślady i od razu widać, że warto sprawdzić z kurierem, czy przesyłka jest kompletna. Jeśli wybierzesz opcję taśmy z nadrukiem, to zabezpieczenie jest jeszcze lepsze. Jeśli nie decydujesz się na nadruk pamiętaj, że na taśmie papierowej przyłożysz pieczątkę – raczej niemożliwe na folii.

Taśma pakowa papierowa – zamawiaj pojedyncze sztuki lub ilości hurtowe

Apakowanie.pl to sklep internetowy, specjalizujący się w sprzedaży materiałów pakowych. Taśma samoprzylepna zamówiona na naszej stronie dotrze do Ciebie szybko i bezpiecznie. Wysyłki realizujemy wyłącznie kurierem, nawet tego samego dnia, z magazynu centralnego niedaleko Warszawy. Producent zapewnia nam stałe dostawy, dzięki czemu utrzymujemy wysokie stany magazynowe. Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu!